Підлога

Для підлоги використовується плитка типу-керамограніт.

 067 6738275

Плитка для підлоги

плитка на підлогуКерамограніт (керамічний граніт, kerogranit) є штучний обробний матеріал. Виготовляється за методикою вологого пресування з прес-порошків при тиску в 400-500 кг/см2, після чого обпалюється при температурі 1200-1300° c. Прес-порошок, у свою чергу, отримують від шлікера, який являє собою ретельно гомонезіруючу суміш сировинних компонентів: білої глини і каоліну, кварцового піску, плавні (польові шпати і пегмаліти). Спочатку з'явився як керамічна плитки для технічного застосування(для влаштування підлоги в приміщеннях зі значним навантаженням, наприклад в громадських місцях і в будівлі промислових підприємств). За останні 15 років були доповнені нові види плитки. Часто основній суміші надають кольору шляхом додавання до неї фарбуючих оксидів ,які чудово смішуються в напіврозплавленій масі. Застосовується керамограніт в якості відділки сучасних споруд і будівель ,як відділочний матеріал.А також для облаштування фасадів і підлоги приміщень.
Унікальний експлуатаційні властивості гранітної плитки дозволяють використовувати його для облицювання фасадів та внутрішньої відділки. Керамограніт довговічний та міцний, має низьку сприйнятливість до механічних пошкоджень, подряпини, стирання. Керамограніт не зазнає руйнування в результаті коливання вологості і температури. Викладений керамограніт з дотриманням всіх технологічних норм ,чудово дивиться на стінах і підлозі протягом тривалого часу. Завдяки керамограніту з його насиченим колоритом і формами плитки ,вдається виконати всі сміливі дизайнерські рішення. Завдяки технологіям, граніт має такі технічні характеристики:
• низьке водопоглинання (0,5-0,05% за вагою <, тоді як натуральний граніт 5%) і, як наслідок, морозостійкий. Однак, мале водопоглинення в керамічного граніту призводить до того ,що на морозі покладений керамограніт на цементну суміш відлущується.
Для викладки керамограніта потрібен спеціальний клей для плитки з низьким водопоглинанням (менше 1%).
• стійкість до хімічних речовин;
• глибина кольору і візерунка;
• ударна в'язкість і міцність на згин;
• стійкість до "теплового удару" (температура);
• постійність кольору під впливом зовнішніх чинників;
• можливість виробляти структуровану поверхню з антиковзаючими властивостями (на вулиці).

Клей для плитки на підлогу

Керамограніт

плитка з керамогранітуКлей для керамограніту буває різний ,але головна риса це клей для плитки з низьким водопоглинанням(менше 1%),також важливий вплив на якість має той фактор для якої поверхні застосовується клей;проста недеформуюча поверня без підігріва,або поверхня з підігрівом ,також слід звернути увагу який підігрів водяний чи електричний.Для електричного підігріву потрібен більш вибагливий клей з міцнішою силою щеплення.
Такі клеї маркуються як властивість- Еластичний або Flex.
Але зверніть увагу ,що існує керамограніт під назвою "Грес" для цієї плитки потрібен зовсім інший клей!

Грес

плитка гресКлей для плитки "Грес" це клей який виготовляється саме для цієї плитки.Плитка "Грес" має ще нижчу властивість водопоглинання ніж звичайний керамограніт(≤0,05%).Але і це ще не все,плитка "Грес" і клей для неї не підходять для викладки на підлогу з підігрівом!
Щоб викласти "Грес" на порверхню з підігрівом використовують клей типу "Flex".
"Грес" переважно викладається на сходах як в приміщенні так і на вулиці,в технічних приміщеннях (котельня,гаражі,СТО) на просту недеформуючу поверхню!

Детально про плитку