Плиточник

Плиточник-майстер ,що виконує облицювальні роботи.

Про мене...

Мій практичний досвіт роботи складає досить довгий час по фаху плиточник-мозаїчник,в тому числі і робота в Європі. Фотографії моїх робіт а також відео Ви можете переглянути в інших розділах цього сайту!

Послуги плиточника.

плитка,плиточникПлиточник - майстер ,що виконує роботи по вкладанні керамічної плитки,мозаїки а також виконує роботи по вкладанні природного та штучного каменю. Робота плиточника потребує ювелірного окоміру і терпіння,адже робота виконується з урахуванням міліметрових розмірів. Щоб кінцевий результат по укладці плитки вийшов якісним і красивим майстру потрібно принципово дотримуватись технологічних процесів під час роботи, всі роботи виконуються не кваплячись і з ретельним контролем дотримання абсолютного рівня горизонту і вертикалі,а також рівної і прямої поверхні. Не дотримання вище зказаного - неможливо зробити вкладання плитки якісним і професійним ! А також майстер повинен мати весь інструмент для виконання робіт по вкладанні плитки,мозаїки,каменю! Враховуючи побажання клієнта і професійні навички майстра і тільки в такому тандемі виходять красиві ,якісні і акуратні об,єкти! Робота з плиткою –це кінцеві роботи по виконанні ремонту,а тому після майстра плиточника вже ніякі виправлення іншими роботами не можливі! Якщо плиточник може виправити похибки –штукатурів,сантехніків та інше,то його похибки виправити не можливо ,хіба як робити демонтаж і починати заново! Робота плиточника - одна з яких високо оплачується,чим вище кваліфікація майстра,тим дорожче вартують його послуги!

Починаючи ремонтні роботи ретельно вибирайте майстра,і памятайте - якісний ремонт не терпить швидких темпів і економії на матеріалах ! А саме головне ,під час виконання плиточних робіт ,потрібно використовувати тільки ті матеріали,які підходять один до одного!
(клей для простої плитки не підходить для гресу,проста затирка не підійде для підлоги з підігрівом та багато інших факторів які знає лише кваліфікований майстер-плиточник.)

Виклик майстра    +380 67 6738275