Санвузол

Ванна і туалет

 067 6738275

Оформлення санвузла

В нашій оселі санвузол відіграє досить сут'єву роль.В приміщенні санвузла ми на день знаходимось мінімум два рази ,а можливо більше.Як правильно,комфортно і естетично облаштувати кімнату гігієни ми і постараємось розібратись. Я постараюсь виділити тільки основні правила і поради ,но і цікаві ідеї також матимуть місце .

Окремо чи спільно

плитка sanvuzolВанна і туалет –це кімнати для особового призначення ! Вони не придатні для спільного використання одночасно двох або більше осіб.Ну не може бути так ,щоб в приміщенні находилось одночасно декілька персон з різними потребами (один приймає душ,ванну а другий сидить на унітазі) . А тому якщо Ви будуєте ,ремонтуєте своє помешкання весь час робіть окремими ванну і туалет! І по можливості ніколи не об'єднуйте ці дві зовсім різні кімнати особового призначення! Туалет який знаходиться разом з ванною,душем рахується як додатковий,а не основний , це на всях випадок коли Ви в ванній і ,щоб не виходити до туалету в сусіднє приміщення. Що стосується туалетної кімнати ,це мінімальна комплектація тільки сам унітаз. Далі можна доповнити умивальником , но ідеал туалетної кімнати це- унітаз,біде,умивальник.
Звісно зі всіма додатковими аксесуарами.

Яку кольорову гамму вибрати?

Світлі відтінки

світла ваннаОформлення в світлому стилі ,подобаються тим любить щось незвичайне. Інтер'єр який виконано повністю у білому кольорі виглядає досить своєрідно. Справитись з дизайном білого кольору досить серйозна задача навіть для дизайнера високого класу! Найголовніше правило –у білому інтер'єрі любий темний предмет буде досить сильно виділятись і привертати увагу ,а тому головне- уникайте темних предметів !Ніколи не можна використовувати чорний унітаз або ванну як окремий предмет при білому інтер'єрі.

Темні відтінки

темна ваннаВикористовувати темні відтінки, а зокрема чорний потрібно дозовано,а якщо Ваша ванна кімната невеликого розміру то тим паче . Надмірне використання темного кольору візуально зменшує розмір приміщення, а також чорний та інші досить темні гамми кольору утворюють психологічний дискомфорт. При наявності невеликих розмірів ванної кімнати використовуйте чорні кольори в аксесуарах,ковриках,рушниках .

Технологічні вимоги плитки

vannaОскільки плитка для підлоги у ванній постійно піддається впливу вологи, пари і хімічних засобів, то і вимоги до неї пред'являються з урахуванням цих моментів.
Плитка на підлогу повинна володіти мінімальними показниками пропуску вологи,води.
Це означає, що при виготовленні таких виробів використовувалися спеціальні технології випалу і особливі матеріали, що відрізняються мікропористою структурою. Саме за рахунок того, що поверхня плитки практично не має пористих елементів, волога і не проникає всередину, а значить, не руйнує структуру виробу.
Плитка для ванною повинна мати високу хімічну стійкість до побутових реактивів. Це обов'язковий момент, адже у ванній висока ймовірність появи цвілі через високий рівень вологості і різних плям від засобів гігієни та косметики, тому мити підлогу в цьому приміщенні рекомендується із застосуванням різних хімічних засобів.
Визначити ступінь хімічної стійкості просто: маркування АА на упаковці виробів - високий ступінь стійкості, А і B - середня, C і D - низька.
Плитка для підлоги у ванній кімнаті повинна мати стійкий колір, не схильний до вимивання і вигоряння.
Кахель повинен витримувати вплив водяної пари і різкі перепади температур
.
Ступінь “ковзючості”плитки для підлоги, яка використовується ванній кімнаті не повинна бути вищою за оцінку 9 (цю цифру можна побачити на упаковці поряд з буквою R).
Найоптимальніше рішення - матова плитка із шорсткою поверхнею.
Кахельна плитка для ванної повинна мати:
високий опір на вигин стійкість до абразивів, так як дуже часто в ванну кімнату заходять прямо у вуличному взутті, на якій можуть залишитися частинки землі і піску, що дряпають поверхню класність від I до III.
Плитка першого і другого класів застосовується в приміщеннях з невеликою рухом переважно в м'якому взутті або босоніж. Плитка третього класу використовується в приміщеннях з рухом середньої інтенсивності. Виходячи з кількості членів сім'ї та розмірів приміщення ванною, і слід вибирати клас плитки.

Детально про плитку