Поради плиточника.

Поради,інформація,нестандартні рішення ,цікаві факти в роботі плиточника

Варіанти укладання плитки з використанням декоративних елементів

в перевязку розкладка плиткиВанні кімнати особливо в міських квартирах не завжди володіють бажаними пропорціями і розмірами. варіанти укладання плитки у ванній Часто це невеликі, витягнуті в довжину приміщення, в яких необхідно раціонально застосовувати буквально кожен сантиметр. Саме тому стає затребуваний дизайн плитки у ванній. Це основний оздоблювальний матеріал, який ідеально підходить для даного приміщення. Укладання плитки - це творчий процес, який дозволяє повністю перетворити простір, надати йому оригінальності, візуально виправити недоліки планування. Сучасна плитка надає досить багато варіантів, як можна урізноманітнити інтерєр, зробити його неповторним і дуже затишним одночасно. На готовий результат впливає не тільки колірна гамма і різні форми і розміри самої плитки, але і досить ефектні прийоми укладання, використання одночасно плиток різного формату. Вартість такої обробки також буде сильно відрізнятися: від відносно дешевої простий однотонної кахельної плитки до дорогих мозаїк і імітацій натурального каменю.(на фото розкладка в перевязку)

Як грамотно розширити простір?

Дизайн плитки у ванній багато в чому залежить від способу її укладання, який може візуально сильно змінити пропорції приміщення. Розширити занадто вузьку ванну кімнату можна наступними методами:

діагональна викладка плитки
 • застосування мелкоформатной плитки
 • при укладанні обробної плитки блакитних і сріблястих відтінків
 • при горизонтальному укладанні на поверхні стін і діагональної на підлозі
 • використання візерунка або канта поперек ванною
 • дизайн плитки у ванній з укладанням фриза або плиток контрастних кольорів по периметру ванною

Збільшити висоту стелі можна застосовуючи:

 • вертикальну укладку фриза
 • горизонтальне укладання однотонної кахельної плитки
 • розміщуючи елементи декору плитки на рівні очей
 • вертикальні смужки контрастних кольорів

Також дизайн плитки у ванній можливий такими способами:

 • «Базовий »спосіб. Це найпростіший метод, вартість якого відносно невелика, та й ціна плитки по кишені багатьом. Виріб укладається по поверхні підлоги паралельними рядами одна над іншою. Все міжплиточних шви при цьому мають вигляд листа шкільного зошита в клітинку

При укладанні ліній повинна дотримуватися горизонтальність і вертикальність. Таким способом укладають звичайну прямокутну або квадратну плитку різного формату. «Базовий» метод дуже економічний, кількість обрізків зводиться до мінімуму, що впливає на вартість робіт. Такий найпростіший спосіб, проте, відмінно поєднується з найрізноманітнішим стилем, аксесуарами.

 • vjlekmyf викладка плитки«Діагональ». Цей спосіб досить трудомісткий і складний, проте з його допомогою можна створити красиві і оригінальні малюнки, які допоможуть приховати такі недоліки стін, як непаралельність, неперпендикулярність, нерівності кутів, при цьому площа ванної візуально розширитися.

Цей дизайн плитки ванної вимагає ретельної откалібровкі розмірів, відходів при такій роботі зазвичай дуже багато, що збільшує вартість укладання. Шви такої кладки по відношенню до стіни розташовують під кутом у сорок пять градусів.

 • Модульний спосіб. Передбачає укладання кахельної плитки з використанням трьох і більше типорозмірів, причому на поверхні здійснюється послідовне чергування елементів. Такі варіанти укладання дуже динамічні, але вимагає дотримання деяких умов: плитка підходить тільки однотонна або контрастна, фактура повинна бути однаковою або плитка йти з однієї колекції, всі сторони повинні бути кратними один одному.
 • «Лінії». Цей метод дозволяє використовувати плитку двох-трьох кольорів, які можуть йти в різному напрямку, бути безперервними або переривчастими. Такий спосіб досить оригінальний, кількість малюнків, які можна таким чином створити, незліченно.
 • «Шаховий порядок». При такому способі укладання застосовується плитка двох контрастних кольорів, яка може встановлюватися за базовим і діагонального методам. Плитка різних кольорів чергується один з одним.

Контакти

Послуги майста-плиточника у Львові

(067)  6738275  Україна  Львів